17 sierpnia 2014

Wjeżdżamy w bramyKto chce polecieć w kosmos i z niego wrócić - specjalnie do Łodzi! -  koniecznie musi się wybrać na dzisiejszy pokaz "Wjeżdżamy w bramy". Niedziela. Godzina 16. Tym razem ulica Jaracza 18.

Teatr Pinokio wrócił do Łodzi. Wprawdzie to "lato w teatrze", ale wczoraj, w bramie na Legionów, wyganialiśmy deszcz, a mnie udało się wreszcie obejrzeć spetakl przygotowany w oparciu o teksty, które powstały na warsztatach z mieszkańcami Starego Polesia. Dla tych, którzy się boją - tutaj nie straszy, a dzieją się fajne rzeczy.
Ciąg ich dalszy - jesienią (będzie i o tym, i o moim udziale). A na razie - "Wjeżdżamy w bramy" dziś. I "Bramogranie" na koniec wakacji.

Bramogranie to około godzinny program muzyczny, na który składają się piosenki z akcji artystycznej „Wjeżdżamy w bramy”, a także repertuar pochodzący z koncertów Teatru Pinokio w Łodzi w aranżacji przystosowanej do prezentacji na wolnym powietrzu. Usłyszymy utwory znane z “Piosenek do grania na nosie” oraz teksty inspirowane opowieściami mieszkańców Łodzi. Koncertowi towarzyszą warsztaty improwizacji muzycznej – aktorzy Teatru Pinokio włączają małych widzów i ich opiekunów we wspólne muzykowanie i  śpiewanie. //www.teatrpinokio.pl
Kiedy: 29-31 sierpnia 2014 roku, godz. 16.00
29.08 - ul. Kopernika 45
30.08 - ul. Abramowskiego 31
31.08 - ul. Ogrodowa 28


Brak komentarzy: